ÇÖZÜMLER


Dijital Ürün Platformu

“Üreticilerin Ürünlerini 3-Boyutlu Sergiledikleri Dijital Platform”

Dijital Ürün Platformu; üreticiler ve tedarikçiler için oluşturulmuş, satış ve pazarlama desteği sağlayan dikey bulut portal sistemidir.

Dijital Ürün Platformu sayesinde imal edilen ve edilmesi planlanan ürünlerin verileri, 2B & 3B parça ve montaj modelleri direk ve ücretsiz şekilde hedef kitleye ulaştırılır. Platformda CATIA, Autodesk Inventor, SolidWorks, Creo Parametric, NX, AutoCAD ve Solid Edge gibi 150 özgün CAD formatı desteklenmektedir. Dünya genelinde 800 katalog üreticisi, yıllık 400 milyonun üzerinde veri indirilen Dijital Ürün Platformu ve ona bağlı dikey pazarlama enstrümanlarını kullanmaktadır.

3-Boyutlu Olarak İndirilen Bir CAD Modeli, Satışa Dönüşür Mü?

 CADENAS’ın geliştirdiği ürün platformları sayesinde dijital ürün bilgileri, ilgili müşteri hedef kitlesi için ulaşılabilir hale gelir. Yapılan anketler,  internet üzerinden indirilen bu verilerin ardından aynı ürünlerin yaklaşık %87’sinin satın alınmaya açık hale geldiğini göstermektedir.

Dijital Ürün Platformu, tüm parça üreticileri ve satıcılar için ideal bir ürün pazarlama ve kurumsal tanıtım aracıdır. Görsel ve içerik olarak zengin CAD ürün verilerinin ücretsiz indirildiği bu platformlar 365 gün 24 saat açık online pazarlardır. Bu teknoloji ve sinerji köprüsü aracılığı sayesinde tedarikçiler, doğru satın almacı ve mühendis hedef kitlesi ile doğru yerde & her zaman etkileşim sağlar.

 Avantajlar:
  • İhracat ve ciro artışı
  • 24 milyon hedef kitle & satış fırsatı
  • Ürün verilerinin; Otomotiv, Savunma, Havacılık, Beyaz Eşya, Makine vb. sanayilerinde 15.000 den fazla kurumda, yaklaşık 1.000.000 lisanslı kullanıcıya doğrudan sunulması
  • Marka bilinirliği seviye artışı
  • Detaylı analiz, sektörel istatistik ve raporlar
KAPAT